Kui palju maksavad Teie teenused ja mida nad täpselt sisaldavad?
Minu hinnakiri on "Hinnad" lingi all. Oma fotosessiooni valikust palun saata minule kiri. Mina võtan Teiega ühendust ja saame kõik detailid üle rääkida.


Tahan tulla fotosessioonile aga poseerida ei oska. Kuidas käituda?

Siinkohal  ei pea Teie muretsema. Mina juhendan protsessi ja leian kõik Teie parimad küljed ülesse!

 

Mida panna fotosessioonile selga?

 Kuidas valida riided fotosessioonile? Kui Teie tahate kätte saada ilusaid ja harmoonilisi pilte, siis oleks vajalik, et Teie perekond paneks selga ühe värvigamma riided. Värv mängib väga olulist rolli. Samas peavad riided olema mugavad ja Teie peate ennast hästi tundma. Peab silmas pidama ka seda, et erineva maastiku nt ranna või metsa jaoks sobivad erinevad värvide kombinatsioonid. Võidukaks variandiks on pastellvärvid: beež, õrnalt helesinine või –roosa, helehall jne. Need värvi sobivad nii omavahel kui ka erinevate maastikkudega hästi kokku. Tuleb kindlasti vältida suurte kirjadega ja erksat värvi riideid. 

 

Soeng ja jumestus?

Väga olulist rolli mängib professionaalne jumestus. Ebakorrektselt või ise tehtud jumestus võib rikkuda isegi väga täiuslikku kujutluspilti (ainult värvitud ripsmeid ei saa jumestuseks pidada). Kindlasti on kliente, kes on ise jumestust õppinud ja oskavad seda väga hästi teha. Samas kui Teie tahate saavutada parima kvaliteedi ja iseendale meeldida, siis peate pöörduma professionaalide poole!

 

Teil on kirjas, et fotosessioon kestab tund aega. Aga kui me tunniga ei jõua, mis siis juhtub?

See on formaalne aeg ja mõeldud Teile, et Teie saaksite oma aega planeerida. Minu tööaeg ei ole ajaliselt piiratud. Ise eelistan  rahulikku režiimi. Fotosessiooni ajal võib kõike juhtuda. Nt laps on rahutu, koht ei sobi, sajab paduvihma jne. Kõik need asjad võivad võtta aega ja kannatust. Teie ei pea selle pärast muretsema. Minul on alati Teie jaoks aega varuks! Lasen kliendid lahti alles siis, kui olen kindel, et vajalik piltide materjal on olemas :)

 

Kuidas broneerida fotosessiooni aega?

Aja broneerimiseks kirjutage minule "Kontaktid"-e kaudu või Teile mugavama variandi kaudu.

 

Kuidas ma saan broneeritud aega tühistada?

Broneeritud teenuse aega saab tühistada mitte vähem kui 48h teenuse osutamise hetkeni (v.a pulma pakettid). Teenuse broneerimise tühistamisel ettemaksu ei tagastata. Teenuse tühistamine vähem kui 48 h ja/või mitteilmumisel on Lightphoto OÜ-l õigus esitada arve kuni 100% broneeritud teenuse maksumusest!

 

Mis aja jooksul saab pildid kätte?
Klient saab valmistehtud ja töödeldud pildid kätte ühe kuu jooksul.

 

Kas on võimalik saada kõike sh töötlemata pildid minu fotosessioonilt?

Kindel ei! See on minu töömaterjal. Klient saab ainult minu poolt töödeldud pildid.

 

Kas ma saan ise töödelda ümber Teie tehtud pilte?
Kõik minu poolt tehtud pildid on Autoriõiguse seaduse § 4 lg 3 p 17 järgi fotograafiateosed ja neid on keelatud ise töödelda va autori ehk minu poolt välja antud loa või litsensi alusel (AutÕS § 46 lg 1)

 

ESITA KÜSIMUS

Jätke oma küsimus ja ma võtan Teiega ühendust!